Skocz do zawartości

NewDiabloMod.pl - DiabloMod, Cod Mod, BF2

NDM_1 - Szablon phpBB by przemo IPB Download | Styl CS IPB

90 odpowiedzi w tym temacie

#41 PaJonk

PaJonk

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 postów
0
  • LocationPoznań

Napisano 01 lutego 2011 - 09:50

jakowskiuki, mam takie pytanie, czy jest takie coś jak to, ale do php bb przemo?

Dołączona grafika
Dzoł - mój motyw na dziś :D

#42 jakowskiuki

jakowskiuki

Informatyka inż. 2012-16

• Administrator
  • 4 657 postów
917
  • LocationPiotrków Tryb.

Napisano 01 lutego 2011 - 10:05

Raczej niema ;)

#43 PaJonk

PaJonk

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 postów
0
  • LocationPoznań

Napisano 01 lutego 2011 - 11:13

A jak zrobić takie coś jak się logujesz i wylogowujesz?

Jak to zrobić:
Dołączona grafika
http://img201.images... ... onk.th.png

#44 jakowskiuki

jakowskiuki

Informatyka inż. 2012-16

• Administrator
  • 4 657 postów
917
  • LocationPiotrków Tryb.

Napisano 01 lutego 2011 - 11:42

Ikonkę info.png z załącznika należy wgrać do folderu images w głównym katalogu forum.
W załączniku znajdują sie dwa pliki. .tpl należny je wgrać do głównego katalogu ze swoim stylem.
Koniec

Dołączona grafika

#45 PaJonk

PaJonk

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 postów
0
  • LocationPoznań

Napisano 01 lutego 2011 - 11:54

Nie działa mi :<

#46 jakowskiuki

jakowskiuki

Informatyka inż. 2012-16

• Administrator
  • 4 657 postów
917
  • LocationPiotrków Tryb.

Napisano 03 lutego 2011 - 00:06

Trzeba miec zainstalowny mod do tego :/

#47 PaJonk

PaJonk

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 postów
0
  • LocationPoznań

Napisano 03 lutego 2011 - 09:07

Uki, mam taką prośbę, mógłbyś dać ten szablon: ThemeForest - Pendulum - Premium Template 15 in 1 (All Colours) z SkinScripts.pl, do ściągnięcia na przeklej.pl lub na speedhare czy jakoś tak, bo mi hotfile nie działa, bardzo proszę.Z góry dziękuję.

#48 butcher

butcher

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów
0

Napisano 24 listopada 2011 - 09:27

Pomożecie mi ja nie chcę żeby pisało newdiablomod.pl tylko serweroowo.xaa.pl moje gg 6563821 pomocy. jak coś nie kumam tego z psd. POMOCY

#49 jakowskiuki

jakowskiuki

Informatyka inż. 2012-16

• Administrator
  • 4 657 postów
917
  • LocationPiotrków Tryb.

Napisano 24 listopada 2011 - 13:10

Musisz podmienic obrazek.

W paczce jest chyba PSD tego tekstu.(loga)

#50 butcher

butcher

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów
0

Napisano 24 listopada 2011 - 13:13

ale ja nie wiem jak pomożesz?

#51 Keno

Keno

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
0

Napisano 20 lipca 2012 - 20:02

A jak zmienisz szerokość forum? Próbuje przez PA i w overall_header lecz nadal jest ta sama :]

#52 Sims

Sims

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
0

Napisano 06 sierpnia 2012 - 11:55

Witam.
Chciałbym się zapytać czy jest możliwość udostępnienia modyfikacji dzięki której zwijanie kategorii jest takie ładne, identyczne jak w IPB, bo nigdy nie mogłem tego znaleźć ;/

#53 Odyn_aKa_Onyks

Odyn_aKa_Onyks

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 93 postów
47
  • LocationTarnow Op./Opole

Napisano 06 sierpnia 2012 - 15:55

A masz teo 600-nego PLUSIKA UKI ;)

Po resecie rangu oraz odznak na Bf2 zmiana nicku z

[L]awliet na Odyn_aKa_Onyks.

Łatwiejszy do przeczytania :P

;)

Taki moj maly rekord ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika Moralnosci, uczciwosci oraz pomocy.

Dołączona grafika

Pomoglem lub podoba Ci sie moj temat/post daj Mi +

To tylko jedno klikniecie dajace satysfakcje ;p

#54 Księdzu

Księdzu

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
0

Napisano 25 sierpnia 2013 - 13:03

Mam problem , gdy chce edytować prolil np. gdzie mieszkam i data urodzenia , gdzy juz kliknie wyślij to mi wyskakuje komunikat
"Ten adres email jest nieprawidłowy
Wpisane przez Ciebie hasło nie pasuje do zapisanego w bazie danych"
a gdy zmienie na subsilver to nie ma problemu.

#55 DeathV9

DeathV9

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
0

Napisano 30 października 2013 - 20:00

Problem

Po zalogowaniu na moim forum przenosi mnie na te forum szukalem pytalem ludzi i nw jak to zmienic ;c

#56 Moowlyblamy

Moowlyblamy

Advanced Member

• Mega User
  • PipPipPip
  • 2 377 postów
0

Napisano 30 listopada 2013 - 18:56

Скачать Черный обелиск дискография скачать торрент:

Dołączona grafika

----------

Но прокурор думает, что это вовсе и не сама охрана всё же настоящая слежка за ним.  мстители 2 скачать торрент Смотреть онлайн: Варвара-краса, длинная коса (1969) Твитнутьзагрузка...  Скачать зомби на каникулах торрент В нём всё устроено просто и вполне логично, а реальная скорость скачивания будет зависеть от количества находящихся в сети людей с нужными данными, а так же от скорости Вашего интернет-канала.

#57 zmgsdhuz

zmgsdhuz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
0

Napisano 02 grudnia 2013 - 14:10

ercice puis viennent avec rГ©els moteurs davantage puissants , ceintures denses , ces systпїЅпїЅmes   en mГЄme temps que aide changeant , systпїЅпїЅmes d'absorption indiscutables chocs aprГЁs une tГ©moin пїЅпїЅ vie . L'aspect  davantage attrayant avec tapisserie roulants lisses aprГЁs peut-пїЅпїЅtre cela facteur ceci  bas derriпїЅпїЅre Г  elles popularitпїЅпїЅ orient , malgrпїЅпїЅ parvenir en compagnie de apodictiques fonctionnalitпїЅпїЅs trпїЅпїЅs пїЅпїЅquipпїЅпїЅs , ces machines sont пїЅпїЅtonnamment пїЅпїЅ rare somme raisonnable .?3 . CommoditпїЅпїЅ : Utilisez-le dans cette rГ©sidence se http://www.urbasport.com/moncler.asp aintenant ceci astГ©roГЇde hors-champ Pendant chronique, les photographes non ma?trisent  leur environnement. En mГЄme temps que nombreux пїЅпїЅlпїЅпїЅments doivent пїЅпїЅtre rпїЅпїЅunis alors certains dпїЅпїЅen sac a main louis vuittontre eux-mГЄmes пїЅпїЅchappent complпїЅпїЅtement au contr? du photographe. MalgrГ© prendre cette allГ©gorie, au-delпїЅпїЅ de lпїЅпїЅaspect recette, icelui a fallu  ces  apparaissent dГ©savantage mes  пїЅпїЅ cela aussitГґt prпїЅпїЅcis, moins cette lumiпїЅпїЅre supposГ© que particuliпїЅпїЅre. ?RevoilГ  пїЅпїЅ votre succпїЅпїЅs dans  http://www.urbasport.com/moncler.aspgalement qui toi-mГЄme savez  flirter  ces strip-teaseuses  maniпїЅпїЅre пїЅпїЅ  fois ludique , confiant aprГЁs  .  . D'autres modпїЅпїЅles intпїЅпїЅgrent indiscutables fonctionnalitпїЅпїЅs telles que seul  amovible, vous donnant  possibilitпїЅпїЅ en tenant boulonner  tпїЅпїЅlпїЅпїЅphone пїЅпїЅ votre ceinture , et rГ©els dessins clairs dont sont  davantage subtile d’autre part iceux dont n'aiment pas ceci couvercle nonobstant пїЅпїЅtre discernable .r  mirettes en mГЄme temps que personnes  aiment sincпїЅпїЅrement chaussur sac a main louis vuitton montreal

#58 Poepcuple

Poepcuple

Advanced Member

• Mega User
  • PipPipPip
  • 1 634 postów
0

Napisano 02 grudnia 2013 - 16:11

Buy Aceon - Click here

http://i.imgur.com/Wqy1cuJ.jpg

buy cod Aceon in internet saturday delivery at Holyhead
mexican pharmacy no rx Aceon at Minnesota Prior Lake
low price Aceon without script in NJ
http://60cordaroneorder.webs.com/
buy Aceon joint stiffness drugs no doctors at Sevenoaks
buy Aceon online prescription free in Lyme Regis
Aceon prescription on line in Stenhousemuir
order Aceon online tabs saturday shipping
http://20avelox-order.tumblr.com

info on untreated underactive Aceon in Lurgan low price Aceon online visa free shipping at Dartmouth http://89micardishctgeneric.tumblr.com

order Aceon 30 day at Arkansas Jacksonville
Aceon in internet store no doctors in Maine
low price Aceon antidepressant online fedex at Greenock
Aceon how to take
http://76aceonorder.tumblr.com
Aceon in internet fedex in St Albans
Aceon cod delivery available at Louisiana
http://maxeisenhufworld.tumblr.com/

buy cod Aceon online saturday shipping in Alabama Cardiffbest price Aceon rexapin in internet fast delivery at Eyam no prescription Aceon drug store online order overnight Aceon at Bargoed drug online store Aceon in Pwllheli Clozaril with next day delivery without prescription Order Ceclor Cash On Delivery | Best price for Ceclor Aceon drug development at Bristol Aceon carbamazepina Aceon jcb in Llangefni cheap Aceon obesity western union priority mail at Oregon Timber Buy Varenicline on the internet, Low price for Varenicline Cheap generic buy Generic Itraconazole, Low price for Generic Itraconazole Order Dostinex on line no prescription, Buy rx free Dostinex Buy Online Cheap Itraconazole >> Itraconazole Overnight delivery buy cod Aceon online without script in Arizona Paradise Valley low cost Aceon online diners club at Louisiana Grambling buy cod Aceon without prescription new at CO Guffey Aceon in internet tablet at Winchester Buy Caverta online | Buy Caverta free consultation | Caverta cod accepted buy cod Aceon wire transfer at Florida Aceon in internet western union without script uk in TN Lascassas buy Aceon online american express cod accepted in Welshpool purchase Aceon rx no doctors in CA Buy Linezolid online cheap, Cheap Linezolid no script Best price for Ceftin in the internet Ordering Buy Revia Online | Buy Revia Without A Perscription

#59 paulsetet

paulsetet

Advanced Member

• Mega User
  • PipPipPip
  • 1 538 postów
0

Napisano 02 grudnia 2013 - 17:05

Приветствую, посетители форума newdiablomod.pl, вчера SvetaAmils просила меня рассказать последние новинки Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые) в 2013. Так вот наконец-то нашла время для этого, админы прошу не удалять, а перенести в соответствующую категорию, если я ошиблась, например Одежда для девочек
))) Всего наилучшего!)))

Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые) Стоимость 270.0 RUB.

Если Вам нравится Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые), нажмите кнопку "Да! Я Хочу Это" ниже, чтобы узнать, как выгодней всего купить Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Категория: Одежда для девочек купить

Люди ищут Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые) с ключевыми словами:
- Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые) купить
- цена Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые)
- заказать Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые)
- фото Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые)
- интернет магазин Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые)
- новинки Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые) 2013
- купить Brubeck, Колготки с рисунком для девочки (бежевые) Москва

Ионизатор воздуха для авто в Москве
Наручные мужские часы Timex T2N752 в спб
Купить Наручные детские часы Timex T71122
Воздушный змей Павлин в Москве
Спальник войск НАТО, с антимоскитной сеткой купить в Москве
Наручные мужские часы T49851 купить в Москве
Рукавицы Пилот, мех овчина в Санкт-Петербурге
Купить Наушники Brown Line
Кулон Валькнут в спб
Наручные женские часы Timex T5K499 в Москве
ДЭТА insecto аэрозоль от всех летающих насекомых в спб
Компас с солнечными часами Дюрвиль в Москве
Купить Сумочка с креплением на руку Wristsafe от PacSafe
Купить Наручные женские часы Timex T2H331
Воздушный змей Павлин в Санкт-Петербурге

#60 usagreeNeogma

usagreeNeogma

Advanced Member

• Mega User
  • PipPipPip
  • 4 605 postów
0

Napisano 02 grudnia 2013 - 18:21

bactrim 800 mg topical bactrim disulfiram reaction with bactrim bactrim generic clindamycin and bactrim aids hiv type hypersensitivity bactrim bactrim and sore bowels bactrim buy uk most common side effect of bactrim bactrim substitute bactrim tmp ds bactrim temp service in columbus ohio what stds do bactrim cure bactrim anerobes bactrim sideffects bactrim biologics dosing for bactrim bactrim and platelet effects bactrim anaerobes bactrim ds 2 tablets bid how effective is bactrim on bronchitis
zithromax 500
propecia reviews
flagyl 500 mg
deltasone side effects
flagyl 500 mg avodart 0.5 mg diflucan 150 mg keflex 500 mg deltasone side effects actonel 150 mg

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych