Skocz do zawartości

NewDiabloMod.pl - DiabloMod, Cod Mod, BF2

Bf2

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 FrAier !?

FrAier !?

Admin Call of Duty & only DD2/INF

• Mega User
  • PipPipPip
  • 1 274 postów
551
  • LocationKraków

Napisano 21 października 2012 - 17:16

Szybko i na temat:
Proponuje jezeli sie da linia raszu przezroczysta , a nie tak jak obecnie czerwone linie :
Bo to utrudnia gre - a jezeli nie da sie tak ustawic to usunac .

Oraz włączyć moc odznak, pomimo Wyniku Vote - Ponieważ gracze pisza np dlaczego nie dziala mi ta odznaka .. i mysla ze to bug / błąd i wychadza :)
http://newdiablomod....71-moce-odznak/

Oraz dodać Komende   /r /respown
Gdy jest malo osob to nie chcemy czekac do konca rundy i mozna by bylo sie zrespic
[jezeli ktos z naszego team zyje] Oslona 3 sek +  respimy sie na respie  = Od ded'a musi minac 4-6 sek abysmy sie zrespili :]

Dodac kilka map typu fy
fy_pool day
fy_dustcrates
fy_italy2
fy_bluewood
fy_the_piramid

Dodac kilka map typu he
he_prison
he_circlearena
he_tennis2008
he_spinned
he_arena
Pomogłem, daj plusika. +
  • [klikaj w reklamy i promuj forum] to my gracze tworzymy serwer
  • [klikaj w reklamy play to 6 gr dla naszego serwera / co dziennie 1x]

Spoiler

To już ponad 2800 godzin na serwerach ND4. pl

#2 Rafał (J)

Rafał (J)

19(J)20

• Mega User
  • PipPipPip
  • 1 813 postów
453

Napisano 21 października 2012 - 17:39

Jak dla mnie to trzeba wgrać DM ... bo jak było mało osób to dało się jeszcze grać, a teraz już nie ;[

#3 Nesarions

Nesarions

Advanced Member

• Zasłużony
  • PipPipPip
  • 983 postów
239

Napisano 21 października 2012 - 17:42

Moim skromnym zdaniem jeżeli chcecie aby na tym grali musi byc DM jak było bądz dodac ten respawn jaki jest w DM nie oszukujmy się skillowy serwer dla wyjadaczy ESLa to nie jest wiekszosc jak po nazwie wskazuje New Diablo MOD whodzą aby się tutaj pobawic a jeżeli napiszecie ''Nie ma graczy bo nie ma reklam to was wyśmieje ''  kilka Dni temu Fraier zrobił z 60reklam jak i wcześniej napewno kilka osób robiło i co to dało ? Mowa o FFA dalej jest pusty COD już powoli ożywa codzien widze ponad 10 osób na stronie głownej Forum którzy graja na COD mimo , że już bliżej resetu lvl niż dalej gdy gracze maja po 98lvlu.

Serwer FFa jest masa FFa+Bf2 czystych FFa / Tp gdzie można zastac naprawde doświadczonych skillowych graczy dla których takie rozgrywki dają przyjemnośc  a zarazem trenowaniu Skilla tutaj jest wszystko 4fun na każdym serwerze i tak powinno zostac zrobione Doceniam prace Bot Killera w która włożył aby zrobic coś nowego niż poprzednie DM  a bardziej to co na początku  lecz fakty są takie , że wyszło na gorzej niż było nie mam pojecia co jeszcze możecie zrobic aby ktoś grał na tym bf2+FFa jak to Camper napisał w poście innego tematu FFa

Wyświetl postUżytkownik Camper aKa Skill dnia 29 września 2012 - 13:35 napisał

Doceniam pracę, ale dla mnie jest bezsensu tworzyć znów to samo, gdzie nikt nie będzie grał..

Dm+bf2  Dm+gunxpmod  DM+FFa rózne rodzaje DM sa bardzo dobrze grywalne można szkolic Skilla celnosc oraz przy tym się  dobrze bawic nie czekajac , ąz zgine 1 przeciwnik gdzieś kampiacy bądz szukac go po calej mapie .
Inaczej było by jeśli głownym serwerem sieci był serwer FFA np 32 slotowy gdzie grają non stop a są takie sieci wtedy wszystko zmienia postac rzeczy naszym głownym serwerem jest DIablo jak sama nazwa wskazuje wiekszosc chce sie dobrze bawic nie wiem Co postanowi Bot Killer i inni którzy są odpowiedzalni za ten serwer ale opłacac coś co stoi po zmianach już dlugi czas i nie widac efektów nie ma sensu sorry takie jest moje zdanie jeśli się z nim nie zgadzacie to owtórzcie wreszcie oczy;o

Co do posta wyżej :

Cytat

Dodac kilka map typu fy
fy_pool day
fy_dustcrates
fy_italy2
fy_bluewood
fy_the_piramid

Nie będe pisał o mapach bo tylko znam pool day  , ale mapka na HE bardzo by się przydała skoro jest na kosy / AWp i rożne rodzaje aim bo ja sobie nie wyobrażam jak bez kupna można wbic 100zabic HE to chyba przez pół roku :> a do odznaki ostatniej nie pamietam 500 ? 800 ?

#4 FrAier !?

FrAier !?

• Mega User
  • PipPipPip
  • 1 274 postów
551
  • LocationKraków

Napisano 21 października 2012 - 18:45

Cytat

ale mapka na HE bardzo by się przydała skoro jest na kosy
Co do map z he :
he_prison
he_circlearena
he_tennis2008
he_spinned
he_arena

Ja bym wolal /r , /respown ponieważ nie kazdy by chciał aby go za kazdym razem odradzalo - a dzieki tej komendzie bedzie mial wybor czy chce aby zostal odrodzony czy tez nie >.

A co wy na to aby dodac 2-3 boty na serwer.?
Jezeli nie ma graczy to na serwerze sa 2-3 boty.
A gdy przychodzi nowy gracz to ma z kim grac .. [sam kdv stwierdza ze z tego serwera nie zrobi sie pro esl nie mamy tylu pro* {którzy by grali na bf2} graczy]
Boty mozna by bylo wyłączały by sie Gdy jest min 5 graczy na serwerze / lub admin by to regulował  [dodac zabrac od 0 do 6 botów]

Cytat

Co postanowi Bot Killer i inni którzy są odpowiedzalni za ten serwer ale opłacac coś co stoi po zmianach już dlugi czas i nie widac efektów nie ma sensu sorry takie jest moje zdanie jeśli się z nim nie zgadzacie to owtórzcie wreszcie oczy;o

Powiem wam tak zeby na serwerze gralo kilka osob to musi byc reklam + przynajmniej 1 osoba na serwerze.
Ja np na zombi dzis czekalem 42 min na gracza wbij 1  gralismy we 2 tak z 2-3 min i wbila kolejna osoba , i potem nastepna \ grało 5 osob. I tak przez 35 gralismy,
Wniosek nasuwa sie automatycznie;
Nikt z nowych graczy nie wbije na pusty serwer ale z ta 1 osoba juz predzej >>

Tak samo bylo na Cod wczoraj wbilem jak byla 1 osoba akurat pogralismy moze 5 min i nagle sie zrobilo 10 osob >> wczoraj potem ja poszedlem na spekta .. czytalem ksiazke a oni grali = od 22 do 1 w nocy gralo jeszcze 2 osoby + ja afk na spekcie

Co do oplacania = Nd4 .pl; z 4 serwerami bylo by fajnie gdyby sie utrzymalo ..
Pomogłem, daj plusika. +

Spoiler

#5 :: Play Nd4 ::

:: Play Nd4 ::

Advanced Member

• User
  • PipPipPip
  • 77 postów
15
  • LocationZombi Plague

Napisano 11 grudnia 2012 - 17:04

Sory ze odkopuje temat ale mam zapytanie?
Jezeli bym opłacił serwer na 3 miesiące 18 slotowy to mogło by być ffa ?
Zgadzasz się z tym co  napisałem daj +

Dołączona grafika

#6 FrAier !?

FrAier !?

• Mega User
  • PipPipPip
  • 1 274 postów
551
  • LocationKraków

Napisano 11 grudnia 2012 - 17:59

bf2 nie bedzie / camper , bot i loozx szykują serwer świąteczny poczekaj na niego ;]
Juz niedługo sie pojawi .
Pomogłem, daj plusika. +

Spoiler

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych