Skocz do zawartości

NewDiabloMod.pl - DiabloMod, Cod Mod, BF2

KuBeK_PL

Rejestracja: 30 sie 2011
Poza forum Ostatnio: 23 paź 2011 22:58
Forever Young.... :) :) :) Zaktualizowano 02 paź · 0 komentarzy
-----

O mnie

Opis imienia: MICHAŁ
Imieniny obchodzi: 04.10, 05.04, 06.14, 09.29,
Osobowość: Ten, co osądza
Charakter: 98 %
Promieniowanie: 97 %
Rezonans: 114 000 drgań/sek.
Kolor: Czerwony
Główne cechy: Wola - Aktywność - Zmysłowość - Zdrowie
Totem roślinny: Wiąz
Totem zwierzęcy: Tygrys
Znak: Panna
TYP: Mają silną skłonność do zamykania się w sobie i osądzania innych z pewną surowością. Są bardzo subiektywni, rzadko próbują postawić się na czyimś miejscu. Nie można dopuścić, by ci chłopcy stali się niebezpiecznymi tyranami, jak ich totem tygrys.
PSYCHIKA: Kierują się logiką, stąd charakterystyczna sztywność zachowań i sądów oraz całkowity brak dyplomacji. Ich ulubione powiedzenie to " Wóz albo przewóz". Ich czułym punktem jest duma i można wszystko osiągnąć, zręcznie wykorzystując ich prag­nienie bycia najlepszymi.
WOLA: Despotyczna! Brak słów, by ją określić!
POBUDLIWOŚĆ: Jest słaba, ale nadaje temu typowi charakteru ludzkie ciepło.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Z pozoru choleryczna, ale zawsze dobrze kontrolowana. W ich życiu wielką rolę odgrywa przyjaźń. Inteligentnie dobierają przyjaciół i są im bardzo oddani. Są jednak bardzo zaborczy i nie wyobrażają sobie przyjaźni czy miłości, w której partner nie byłby podporządkowany. Są bardzo czuli na porażki, które urażają ich dumę.
AKTYWNOŚĆ: Z łatwością biją wszelkie rekordy. Już jako dzieci są zdyscyplinowani i wymagają tej dyscypliny zarówno od innych, jak i od siebie samych. Pracują w określonym celu, a nie dla przyjemności niespodziewanych odkryć. Lubią studia medyczne, pociąga ich także wojsko i zawody handlowe.
INTUICJA: Przejawiają pewną nieufność wobec intuicji, jednakże mniej czy bardziej świadomie słuchają wewnętrznych głosów.
INTELIGENCJA: Żywa, chłodna, analityczna. Bada składowe elementy sytuacji i wyważa je.
UCZUCIOWOŚĆ: Duża, nawet jeśli objawiają ją z wielką rezerwą. Mają bezlitosną pamięć, zwłaszcza w dziedzinie uczuć. Nie zapominają ani o tym, co im zrobiono dobrego, ani o wyrządzonych krzywdach.
MORALNOŚĆ: Jedna z ich najważniejszych cech. Przy nich nie ma żartów z normami postępowania.
ZDROWIE: Ogromna żywotność! Ich współpracownicy stracą zdrowie, a żony muszą mocno się trzymać. Są zdrowi i odporni na choroby. Powinni jednak uważać na układ krążenia i serce.
ZMYSŁOWOŚĆ: Żywa, przedwcześnie rozwinięta. Cechuje ich silna męskość. Natomiast zupełnie nie znają się na psychologii kobiet. Zamiast próbować przekonywać i uwodzić, wykazują maniery jaskiniowców...
DYNAMIZM: Nie wymaga komentarzy!
TOWARZYSKOŚĆ: To ich słaba strona. Ich brak dyplomacji i przemądrzały ton mogą budzić niechęć. Rodzice nie powinni pozwalać tym dzieciom na niegrzeczne czy lekceważące uwagi, ale wpajać im szacunek wobec innych.
PODSUMOWANIE: Nie róbmy z nich "wielkich złych wilków", gdyż to sprawiłoby im zbyt wielką przyjemność, a otoczenie wpędziłoby w kompleksy niższości. Nie zapominajcie, że od ich najmłodszych lat trzeba stawiać im opór. Potem będzie to trudne... albo wręcz niemożliwe!

Statystyki


 • Grupa: User
 • Całość postów: 73
 • Odwiedzin: 1 043
 • Tytuł: Advanced Member
 • Wiek: 33 lat
 • Urodziny: Maj 31, 1985
 • Gender
  Mężczyzna Mężczyzna
 • Location
  Poznań
 • Interests
  SEX :)

Kontakt


20 Excellent

Narzędzia użytkownika